Menu Zamknij

O WGO

Wielkopolska Giełda Odzieżowa działa na rynku od 1993 roku, i od tamtej pory jest największym centrum hurtowym w południowo-zachodniej Polsce, o całkowicie polskim kapitale. Doskonałe położenie Giełdy, przy ulicy Głogowskiej 248 – głównej trasie wylotowej w kierunku Wrocławia, i zaledwie 3 kilometry od autostrady A2 – sprawia, że jest wygodnym punktem zakupowym nie tylko dla klientów z Wielkopolski ale również z całego kraju i zagranicy

0
producentów i importerów
Wielkopolska Giełda Odzieżowa
Wielkopolska Giełda Odzieżowa
0
hale sprzedażowe

Wielkopolska Giełda Odzieżowa składa się z dwóch hal o łącznej powierzchni ponad 7000 m2, na których znajduje się blisko 400 importerów i producentów oferujących różnorodny asortyment z branży odzieżowej, bieliźniarskiej, konfekcyjnej, a także obuwniczej galanteryjnej czy biżuteryjnej.

4000
m2
powierzchni handlowych

Dobra jakość towaru i szeroki asortyment sprawiły, że Wielkopolska Giełda Odzieżowa cieszy się ogromną popularnością wśród polskich i europejskich handlowców. Na naszych stoiskach można znaleźć wielu polskich producentów odzieży, wielokrotne nagradzanych za swoje kolekcje na targach branżowych. Na Giełdzie znajduje się również wielu importerów, oferujących odzież z całego świata, m. in. z Francji, Włoch, Niemiec czy Turcji.

300
miejsc parkingowych

Nowoczesna i rozwinięta infrastruktura stanowi nasz dodatkowy atut. Do Państwa dyspozycji oddanych zostało ponad 700 miejsc parkingowych, placówka PKO, bankomat, wpłatomat. Teren objęty jest całodobowym monitoringiem. Na terenie WGO znajduje się także bistro - restauracja. Bogata i atrakcyjna cenowo oferta oraz miła atmosfera zachęca do robienia zakupów na naszej Giełdzie.

Nowoczesny
kompleks handlowy
w sercu Wielkopolski
Mamy dostępne
powierzchnie handlowe
na wynajem